عباس رجائی
ملت ایران سربلند همانند همیشه تاریخ

ملت ایران سربلند همانند همیشه تاریخ

بخشی از نطق پیش از دستور مهندس عباس رجائی در تاریخ دوم اسفند 1388  

22 بهمن ماه یوم اللهی شد که بار دیگر یادآور انفجار نور گردید و سیل خروشان ملت بزرگ ایران تمامی خفاشان شب پرست را به هزیمت واداشت. خروش تاریخی ملت فهیم و بصیر ایران در دفاع از حریم انقلاب اسلامی و ولایت مطلقه فقیه دگربار حجت را بر همگان روشن کرد و به کوردلان داخلی و شیاطین خارجی فهماند که ملت ایران این انقلاب و دستاوردهای آنرا ارزان بدست نیاورده که ارزان از دست دهد. گرچه سران فتنه و نفاق هیچگاه نخواهند فهمید. زیرا به فرموده قرآن کریم:
لهم قلوب لا یفقهون بها و لهم اعین لا یبصرون بها و لهم اذان لا یسمعون بها اولئک کالانعام بل هم اضل اولئک هم الغافلون(179-اعراف)
       حقیقتاٌ مردم تاریخ ساز ایران همیشه به وظایف خود خوب عمل نموده و ثابت کرده است بهترین ملت در طول تاریخ بوده و قطعاٌ شایسته ترین برای رهبری جهان نیز همین ملتند و وظیفه همه مسئولین است که بالاترین خدمتها را به این مردم بنمایند.
       البته این حضور وجه دیگری نیز داشت و آن هم پیامی بود به سران کشور و قوای سه گانه که بدانید و هوشیار باشید که مردم این فتنه گران و منافقین و اوباش وابسته به آنان را مفسدین فی الارض می دانند و به فرموده قرآن کریم که:   
       والذین ینقضون عهدالله من بعد میثاقه و یقطعون ما امرالله به ان یوصل و یفسدون فی الارض اولئک لهم اللعنه و لهم سوء الدار(25 سوره رعد)
معتقدند که بایستی هرچه سریعتر این مفسدین را بدون هیچ اغماضی محاکمه و به سزای اعمالشان رساند. و شاید بیش از این تعلل روا نباشد.

چاپ این نوشته

دیدگاه ها

تعداد دیدگاه ها تا کنون (0)