عباس رجائی
سخنراني  در حضور رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در ديدار با مردم شهرستان كميجان

سخنراني در حضور رياست محترم جمهوري اسلامي ايران در ديدار با مردم شهرستان كميجان


بسم ا.. الرحمن الرحيم
.....
👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
از شما تقاضا داريم دستور فرماييد كه راههاي اصلي مواصلاتي اين شهرستان كه عبارتند از:
1)كميجان – ساروق- اراك 
2)كميجان – خنجين- فرمهين- اراك 
3)كميجان- ميلاجرد- خنداب
ارتقاء يابند و به راه اصلي تبديل گردند.همچنين از جنابعالي تقاضا داريم كه دستور فرماييد محور وفس - آقچه قلعه كه از راههاي اصلي اين شهرستان است و اين منطقه را از بن‌بست خارج مي كند، احداث گردد. (ابراز احساسات مردم)
همچنين از شما تقاضا داريم دستور فرماييد محورهاي محمودآباد- ميلاجرد و محمودآباد- خاتم آباد- چلبي هر چه سريعتر اصلاح و احداث گردد.
👏(ابراز احساسات مردم)

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
از سال 1361، طرحي به نام طرح توسعة وفس – شراء در اين منطقه مطرح است و هنوز در دولت كريمه مصوب نشده است. از جنابعالي تقاضا داريم در دولت و به فضل الهي اين طرح بسيار مهم را براي آباداني اين منطقه تصويب بفرماييد. 
👏(ابراز احساسات مردم)
 
👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
اين شهرستان از شهرستانهاي محروم استان است. از شما تقاضا داريم براي مسئلة تأمين آب كشاورزي و آب آشاميدني اين منطقه دستور ويژه صادر فرماييد. 
👏(ابراز احساسات مردم)
براي رفع مشكل بيكاري و حل مسئلة اشتغال برنامه هايي در جريان است از كه انشاء الله با حمايت شما مي توانند اشتغال را در اين منطقه توسعه داده و انشاءالله جوانان اين منطقه براي خود شغلي داشته باشند. 

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
دهستان خنجين يكي از دهستانهاي باسابقه است كه سالهاي سال در انتظار ارتقاي به بخش مي باشد. از شما تقاضا داريم در جهت توسعة دهستان خنجين به بخش، دستور لازم را صادر فرماييد.

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
امروز پس از گذشت سه سال از تأسيس اين شهرستان، هنوز شعبات ادارات در اين شهرستان مستقر نشده اند و  انتظار مي رود حضرتعالي براي استقرار ادارات، دستور لازم را صادر فرماييد.

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
از شما تقاضا داريم براي توسعة دانشگاهها در اين شهرستان دستور فرماييد همانگونه كه دانشگاه پيام نور مطالعه نموده است، در شهرهاي كميجان و ميلاجرد دانشگاه پيام نور تأسيس گردد. 
👏( ابراز احساسات مردم)

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
گاز رساني به روستاهاي اين منطقه كه از مناطق سردسير است، از اهم واجبات است و از حضرتعالي تقاضا داريم براي گاز رساني به روستاهاي دهستان خنجين، بخش ميلاجرد و بخش مركزي كميجان دستور اقدام لازم صادر فرماييد.

👈جناب آقاي رئيس جمهور: 
همانگونه كه اشاره شد و در اراك هم خدمت شما عرض كردم، بيمارستانهاي منطقه، بسيار مشكل دارند. البته كادر درماني، پزشكان و پرستاران بسيار زحمت مي كشند ولي به هر حال حجم امكانات آنقدر ضعيف است كه نمي توان بيماران را خوب مداوا كرد و مشكل ايجاد مي شود. در كميجان بيمارستاني داريم كه فرد خيري با پول بسيار زيادي آنرا احداث و تجهيز كرده است ولي متأسفانه سالهاست كه به بهره برداري لازم نرسيده است. از جنابعالي تقاضا داريم دستور فرماييد اين بيمارستان هرچه سريعتر به بهره‌برداري کامل برسد. 
👏(ابراز احساسات مردم)
 
من مجدداً از محضر شما كه به عنوان اولين رئيس جمهور در اين شهرستان حضور پيدا كرده ايد، تشكر مي كنم و انشاءالله قدمتان سبز و دستان پرمهرتان بر سر اين مردم مستدام باشد. 
والسلام عليكم ورحمه الله و بركاته

 

چاپ این نوشته

دیدگاه ها

تعداد دیدگاه ها تا کنون (0)